Avukat Arıyorum | Cintonik.com
Mika-Der İçerde Destek Maçı (20 Mayıs 2017) Tek Parça İzle ve İndir
21 Mayıs 2017
Neşeli Dalgalar – Dalgamanya 2017 HD Full Tek Parça İndir
21 Mayıs 2017
Tümü

Avukat Arıyorum

Her birey zaman zaman avukat arayışı içerisine girer, hayat bazı zamanlarda mahkemelerle uğraşmamızı hakkımızı aramamızı gerektirebilir. Bu durumda avukatlar tarafından hakkımızın savunulması ve bizi mahkemede temsil etmesi gerekebilir. Bu yazımızda bulunduğunuz bölgede size en yakın avukatları inceleyerek iletişim bilgilerine nasıl ulaşabileceğiniz konusunda ayrıntılara yer vereceğiz.

Eşlerinden boşanmak isteyen bayanlar genellikle boşanma avukatı ararken erkeklerin avukat arayışı çeşitlilik gösterebilir. Erkekler ceza avukatı, bilişim avukatı, sigorta avukatı veya tazminat avukatı gibi branşlarda faaliyet gösteren hukukçuları aramaktadır.

Herkes en iyi avukat ile çalışmak istesede her avukatın her branşta en iyi hizmeti vermesi oldukça zordur. Bu nedenle bir avukatla çalışmadan önce hangi davalar üzerinde çalıştığı ve daha önce baktığı davaların sonuçlarının neler olduğu konusunda araştırma yapılması önemlidir.

Avukatların Faaliyet Alanlarından Bazıları :

Boşanma Avukatı
Ceza Avukatı
Aile Hukuku
Nafaka Avukatı
Tazminat Avukatı
Borç ve Alacak Hukuku
Miras Hukuku
İş ve işçi Hukuku
Sigorta Hukuku
iflas Hukuku
Patent ve Marka Hukuku
Trafik Hukuku ve Trafik Kazası Davaları
Bilişim Suçları
Arabuluculuk ve Uzlaştırma
Doktor ve Hekim Hukuku
Ekonomi ve Ticaret Hukuku
Emlak ve Emlakçı Hukuku
İcra Takip Hukuku
Kamu ve İdari Hukuk
Yabancı Uyruklu ve Uluslararası Hukuk
Vergi Hukuku
Temyiz Davaları
Tüketici Davaları
Diğer Hukuki Sorunlar

Her branşta aradığınız avukatı bulmak için bazı avukat listeleme siteleri bulunmaktadır. Bu siteler sayesinde avukat yorumlarını okuyabilir ve görüşeceğiniz avukat hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu ön bilgi sizin doğru avukata ulaşmanızı sağlayacaktır.

En popüler avukat listeleme siteleri ve avukat portalları :

www.av.net.tr – Tüm il ve ilçelerde avukatların listelendiği, avukatlara ücretsiz ve doğrudan soru sorabildiğiniz bir portaldır.
www.avukatlar.net.tr – Türkiye genelinde tüm şehirlere göre kategorilendirilmiş avukat listeleme portalıdır.
www.izmiravukatlar.com – İzmir ili ve İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren avukatların listelendiği bir websitesidir.
www.avukatlar.web.tr – Kullanımı gayet basit il/ilçe bazlı kategorilendirilmiş avukat dizinidir.
www.avukatasor.web.tr – Her branşta avukatların bulunduğu ve tüm hukuki sorularınızı avukatlara ücretsiz sorabildiğiniz soru & cevap sitesidir.

Hukuki konularda avukat arayışınıza çözüm sunabilecek bu siteler sayesinde aradığınız hukuk danışmanına yada hukuk bürosuna kolayca ulaşabilirsiniz. Avukatlara soru sorabilir, davanızla ilgili nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir