Facebook Toplu Davet Etme %100 Çalışıyor | Cintonik.com

Facebook Toplu Davet Etme %100 Çalışıyor

İnternet Nasıl Çalışıyor?
1 Ekim 2016
Akü Nasıl Üretilir ?
3 Ekim 2016
Tümü

Facebook Toplu Davet Etme %100 Çalışıyor

Bir proje ile yola çıktıınız sosyal medya kısmına geldiniz. Sitenizin Facebook sayfasını oluşturdunuz ve beğeni sayısını arttırmanız gerekiyor. İlk olarak bu işleme arkadaşlarınızdan başlayabilirsiniz. Öncelikle arkadaşlarınızı sayfanızı beğenmeye davet ederek sayfanızın beğenilerini biraz hareketlendirebilirsiniz.

Normal şartlar altında Facebook sayfanıza arkadaşlarınızı toplu olarak davet edemiyorsunuz. Davetiyeleri tek tek elinizle göndermelisiniz. Bu makalemde paylaşmış olacağım “Facebook Toplu Davet Etme Kodu”  ile bu işlemi toplu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz Facebook’a reklam verip sayfanızın beğeni sayısını da arttırabilirsiniz. Fakat para harcamadan beğeniyi arttırmak istiyorsanız. Arkadaşlarınıza rica edip kendi arkadaşlarını sayfayı beğenmeye davet etmesini isteyebilirsiniz. Toplu davet kodu ile onlar da arkadaşlarını davet edebilir.

Beğenisini arttırmak istediğiniz sayfaya giriyorsunuz ve kırmızı ile işaretlediğim linke tıklıyorsunuz.

suelkg1

Açılan pencerede listenin en aşağısına inmeliyiz. Çünkü tüm arkadaş listemizin yüklenmesi gerekiyor. Mavi ile işaretlediğim gibi listenin en altına inmeliyiz.

yhisjc1

Listenin en sonunda bulunurken klavyemizden “F12” tuşuna basıyoruz. Kırmızı ok ile gösterdiğim yerden “Konsol” sekmesine tıklıyoruz. Yine kırmızı ile yazdığım “Kod Buraya” kısmına kodumuzu yapıştıp enter tuşuna basıyoruz. Bu şekilde tüm arkadaşlarımızı tek seferde kolaylıkla sayfamızı beğenmeye davet edebiliyoruz.

Kod :

var inputs = document.getElementsByClassName('uiButton _1sm'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

NOT : Beğeni isteklerinin hepsinin gönderilmesi arkadaş listenizin yoğunluğuna göre 5-15 dakika arasında değişebiliyor.

owg5ky1

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir